grafika reklamowa - Instagram/Facebook
grafika reklamowa - Instagram/Facebook
cover na fanpage FB
baner - newsletter
mockup - landing page

Zadbaj o swoją pewność siebie w życiu i w swoim biznesie. Sprawdź więcej =TUTAJ=

mockup - landing page
Poznaj tajniki dobrych tekstów i grafik reklamowych na FB z e-bookiem i szkoleniem:
“Skuteczne teksty i grafiki reklam na Facebooku i Instagramie w praktyce”. Sprawdź więcej =TUTAJ=

OPINIE O WSPÓŁPRACY

Współpracuję z Olą od dwóch lat. Ola wspiera mój biznes w obszarach, które mogę jej z wielkim spokojem wydelegować. Tworzenie grafiki do social mediów zgodnie z duchem mojej marki – ona to robi bardzo dobrze i sprawnie – czyli szybko. Tworzenie grafiki do landing page – także robi to bardzo dobrze. Współtworzenie strony sprzedażowej – też jest w tym bardzo dobra.
Grafika do reklamy – proszę bardzo, też to zrobi. Przygotuje parę propozycji do wyboru albo poprawi to co ja sama przygotuję.
Wspiera mnie także w obsłudze technicznych narzędzi do prowadzenia biznesu on-line.

Przygotowuje dla mnie rekomendacje narzędzi i ułatwień w zakresie prowadzenia biznesu online. Bardzo to mi się przydaje i faktycznie usprawnia moją pracę. To ona przekonała mnie do pracy w Asanie i teraz już sobie nie wyobrażam inaczej pracować. Jest bardzo efektywna w komunikacji z klientem. Potrafi zadawać mądre pytania, które bardzo popychają różne sprawy do przodu. Nie mam tego w umowie z nią, ale ona zadba także o przypomnienie mi o ważnych rzeczach, które mi umkną, a są potrzebne. Dla mnie to wskaźnik, że Ola nie traktuje naszej współpracy mechanicznie tylko bardzo indywidualnie. Ona faktycznie dba o mój biznes.

Każdemu życzę takiej wirtualnej asystentki.

Agnieszka Szwejkowska

Mentorka Pewności Siebie

Miałam przyjemność skorzystać z usług Oli, mającej na celu stworzenie pierwszej strony internetowej reklamującej moją działalność jako dietetyka. Jestem kompletnym laikiem komputerowym, co nie ułatwiało zadania, jednakże i tak brałam czynny udział w tworzeniu strony, wspólnie podejmowałyśmy decyzje odnośnie wyglądu, treści, elementów graficznych itp. Krok po kroku tłumaczono mi poszczególne etapy stawiania stronki, zaznajomiono mnie z (dla mnie dotąd obcymi) podstawowymi pojęciami niezbędnymi do samodzielnego modyfikowania swojej strony, doradzono kwestie hostingu i domeny. Mimo mojego braku wiedzy Ola wychodziła mi naprzeciw, doradzając, instruując i odpowiadając na wszelkie pytania i wątpliwości.

Finalny efekt przerósł moje oczekiwania, jestem zachwycona wyglądem strony, czułam, że jest po prostu moja, mimo że stawiana przez tak naprawdę obcą osobę. Po zakończeniu całego procesu nadal mogłam i mogę liczyć na wsparcie Oli, gdy mam jakieś pytanie.

Z całego serca polecam! 

Marzena Kłodkowska

Dietetyczny Powiernik

Jakiś czas temu Ola poprosiła mnie o opinię i zapytała, czy polecam Jej usługi.  Najchętniej napisałabym, że nie. Nie polecam, bo chcę zatrzymać Olę tylko dla siebie!!

Grafiki robione przez Olę są wysokiej jakości, z dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół. Potrafi wczuć się w klimat danej marki i odzwierciedlić to w wizualny sposób. Grafiki, które realizuje dla worqAssist Ola, wykorzystujemy na Instagramie (w Stories, Reels, postach) oraz na Facebooku. Ola także świetnie działa w MailerLite – systemie do wysyłki Newsletterów, który potrafi spiąć z każdą stroną lądowania, a te wcześniej przygotowuje w WordPressie.

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Ola Grabarczyk jest świetną Wirtualną Asystentką.

Agnieszka Pojda

CEO worqAssist
Scroll to Top